Турбота

cerkov

Церква

Ланнівські підприємства — це соціально відповідальні підприємства. Дбаючи про відродження духовності, безпосередньо за участю цукрового заводу в особі Олександра Тимохи у селищі Ланні збудовано храм Святого Благовірного князя Олександра.

Питання культури та спорту.

Не оминули питання занедбаності будинків культури,та вирішили надати допомогу з його реконструкції.Так будо поліпшено загальний стан Попівського і Федорівського будинків культури,зокрема відремонтовано танцювальний зал. За підтримки наших підприємств було придбано костюми та взуття для танцювального колективу «Веселка».Не байдужий Олександр Тимоха і до спорту, а тому в селищі Ланнадіють спортивний зал та футбольна команда,також надається підтримка командам «Цукровик» та «Оріон»  проводяться змагання, а кращі спортсмени беруть участь у районних спортивних суперництвах. Для розвитку спортивного життя у селищі за підтримки Ланнівської промислової групи збудований спортивний майданчик зі штучним покриттям, будівництво якого завершилось восени 2016 року.

Дитячий майданчик.

Не забуваю і про найменших посприявши створенню сучасного дитячого майданчика,який дозволяє нашим дітям гратися та активно відпочивати. Генеральний директор Ланнівських підприємств Олександр Тимоха також не байдужий і до ситуації на Сході України. Ланнівські підприємства надають воїнам-учасникам АТО матеріальну,волонтерську,консультаційну допомогу.У 2015 році за фінансуванняланнівських підприємств був відремонтований БРТ,питання забезпечення воїнів АТО технікою є пріоритетним завданням для країни,саме тому ремонт БТР-астало однією з цілей які поставив та виконав генеральний директор Ланнівської промислової групи.