тов «промінь»

Основними культурами які вирощує і реалізовує ТОВ «Промінь» є такі сільськогосподарські культури  озима пшениця, озимий та ярий ячмінь, цукровий буряк, соняшник, кукурудза, соя та гречка.

Укомплектована виробничо-технічна база і професіоналізм співробітників ТОВ «Промінь» гарантують стабільну якість продукції протягом багатьох років.

Для досягнення високих показників родючості землі, господарство постійно впроваджує передові технології обробітку грунту, використовує мінеральні добрива, нові світові технології вирощування сільськогосподарських культур.

У тісному співробітництві з провідними європейськими постачальниками елітного насіння, а також зі світовими компаніями-виробниками потужної та ефективної сільськогосподарської техніки, постійно підвищуємо свій виробничий і технічний потенціал.

 

36ЗЕРНОВІ

Ланнівська промислова група – вирощує: ячмінь,кукурудзу,овес,соняшник ,гречку, горох, жито, сою,перевага надається гібридам закордонного виробника Monsanto Syngenta, Maisadour Semences,Saatbau,Pioneer. Все насіння відповідає вимогам держстандарту,задовольняє посівні якості.Використання технологій економної обробки грунту ,ретельно відібраного насіння та належного догладу за рослинами дає змогу збільшувати врожайність. Основними етапами нашої роботи є: планування- підготовка грунту- посів- захист рослин- збір врожаю-його зберігання та продаж. Високий рівень соціальної відповідальності на місцях виробництва та зусилля для покращення стандартів життя.

37


38КРУПИ

В Ланнівській промисловій групі налагоджений цикл вирощування круп з моменту сіяння культури,вирощування ,збору до моменту її реалізації. Територія вирощування зернових культур села- Львіка, Куми, Коржиха, Чалівка розташовані в Потавській області в якій знаходиться родючі ґрунти України. Обладнаний новими технологіями млин дозволяє швидко перероблювати врожай та отримувати крупи І ґатунку.Спеціальні склади збереження. Купуючи продукцію Ланнівської промислової групи ВИ отримуєте екологічно чистий,вирощений з любов’ю, натуральний продукт за розумну ціну. Ланнівська промислова група,коли якість важливіша за бренд.

39


40ЦУКОР

Ми реалізовуємо наш цукор у будь-який куточок України. Можливі варіанти співпраці з іноземними партнерами.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Якщо Вас зацікавила продукція ПП «Промінь», Ви можете зв’язатись з нами за телефонами, вказаними в розділі Контакти, або напішіть нам, заповнивши форму нижче.ІНША ПРОДУКЦІЯ
ПП «Ланна-Агро»
Основним виробничим напрямом розвитку господарства є вирощування зернових, технічних та інших сільськогосподарських культур, розведення великої рогатої худоби молочного напрямку.
ПП «Ланнівська МТС»
Cтворене у 2004 році, яке у своєму арсеналі має потужну техніку: зернозбиральні та бурякозбиральні комплекси. Високопродуктивна техніка дає можливість вчасно виконувати необхідні роботи, також надавати послуги підприємствам, організаціям, фермерам та фізичним особам.
ПП «Ланнівський цукровий завод»
Cучасне прибуткове підприємство з переробки цукрових буряків, виробництва цукру-піску, патоки, жому та іншої продукії.