ПП «Ланнівський цукровий завод»

Ланнівський цукровий завод понад сто років займається виготовленням цукру ІІІ категорії з цукрових буряків, вирощених полтавськими агрономами. Роки здобутого досвіду і майстерності працівників дозволили зберегти смак та солодкість цукру. Хто хоч раз куштував наш цукор назавжди запам’ятає його неповторний солодкий смак. Якість нашого продукту не викликає сумніву, 112 років на ринках України, понад 10 на ринках Європи, сертифікати якості, визначні нагороди і неповторний смак – Ланнівський цукровий пишається своєю продукцією. В наш час так складно знайти натуральний корисний продукт. Ланівський цукровий завод робить все можливе для збереження якості та натуральності свого продукту, власна лабораторія для контролю якості, вирощування буряку, реконструкція заводу, оновлення обладнання, підвищення кваліфікаційного рівня працівників.
Ми реалізуємо наш цукор у будь-який куточок України. Можливі варіанти співпраці з іноземними партнерами.

95552

Якщо Вас зацікавила продукція ПП «Ланнівський цукровий завод», Ви можете зв’язатись з нами за телефонами, вказаними в розділі Контакти, або напішіть нам, заповнивши форму нижче.ІНША ПРОДУКЦІЯ
ПП «Ланна-Агро»
Основним виробничим напрямом розвитку господарства є вирощування зернових, технічних та інших сільськогосподарських культур, розведення великої рогатої худоби молочного напрямку.
ТОВ «Промінь»
У структурі посівних площ питому вагу займають площі під зерновими культурами, збільшуються площі посіву технічних культур, а саме - цукрових буряків та соняшнику
ПП «Ланнівська МТС»
Cтворене у 2004 році, яке у своєму арсеналі має потужну техніку: зернозбиральні та бурякозбиральні комплекси. Високопродуктивна техніка дає можливість вчасно виконувати необхідні роботи, також надавати послуги підприємствам, організаціям, фермерам та фізичним особам.