ТОВ «ланнівська мтс»

Основний вид діяльності ТОВ «Ланнівська МТС» вирощування зернових та технічних культур.  Впроваджуючи передові світові технології обробки ґрунту, поліпшення його родючості, ТОВ «Ланнівська МТС» з року в рік збільшує врожайність сільськогосподарських культур. З кожним роком підприємство нарощує технічний і виробничий потенціал завдяки чіткій, оперативній і злагодженій роботі агрономічної та інженерної служби, юридичного відділу, бухгалтерії, служби маркетингу, а також професіоналізму всіх працівників. Відпрацьована чітка система поетапна робота підприємства – обробіток і тестування грунту, внесення добрив, боротьба з бур’янами і шкідниками, збирання врожаю, продаж вирощеної продукції як на внутрішньому ринку так і на експорт.

 

26ТЕХНІКА

Ланнівська промислова група вже не один рік застосовує на своїх землях сучасну європейську техніку,яка дозволяє не лише економити час а також застосовувати світовий досвід та реалізовувати його на практиці. Також «Ланнівська МТС» співпрацює з контрагентами реалізовуючи техніку та б/у обладнання по доступним цінам.

 


27ЗАПЧАСТИНИ

Продаж високоякісних,оригінальних,надійних запчастин до вітчизняної ґрунтообробної та сільськогосподарської техніки. Від перевірених роками виробників.Враховуючи побажання власників техніки наша компанія пропонує як оригінальні запчастини так і запчастини аналоги.28ХЛІБО-БУЛОЧНІ ВИРОБИ

Ланнівська пекарня пече найсмачніший хліб. Наш секрет дуже простий-використання натуральних продуктів,без домішок . Наявність власної міцної бази дозволило нам створити хліб та булочки найвищої якості,власне борошно,відбірне молоко з ферм все це основа нашого хлібу. Вся наша продукція вироблена за власними оригінальними рецептами. Завдяки новому обладнанню,збереженню традицій хлібопечення та високому рівню професіоналізму наших пекарів хліб Ланнівської пекарні заполонив не лише полиці магазинів а й серця споживачів.

29ЗЕРНОВІ

Ланнівська промислова група – вирощує: ячмінь,кукурудзу,овес,соняшник ,гречку, горох, жито, сою,перевага надається гібридам закордонного виробника Monsanto Syngenta, Maisadour Semences,Saatbau,Pioneer. Все насіння відповідає вимогам держстандарту,задовольняє посівні якості.Використання технологій економної обробки грунту ,ретельно відібраного насіння та належного догладу за рослинами дає змогу збільшувати врожайність. Основними етапами нашої роботи є: планування- підготовка грунту- посів- захист рослин- збір врожаю-його зберігання та продаж. Високий рівень соціальної відповідальності на місцях виробництва та зусилля для покращення стандартів життя.

33


34КРУПИ

В Ланнівській промисловій групі налагоджений цикл вирощування круп з моменту сіяння культури,вирощування ,збору до моменту її реалізації. Територія вирощування зернових культур села- Львіка, Куми, Коржиха, Чалівка розташовані в Потавській області в якій знаходиться родючі ґрунти України. Обладнаний новими технологіями млин дозволяє швидко перероблювати врожай та отримувати крупи І ґатунку.Спеціальні склади збереження. Купуючи продукцію Ланнівської промислової групи ВИ отримуєте екологічно чистий,вирощений з любов’ю, натуральний продукт за розумну ціну. Ланнівська промислова група,коли якість важливіша за бренд.

35

 

Якщо Вас зацікавила продукція ПП «Ланнівська МТС», Ви можете зв’язатись з нами за телефонами, вказаними в розділі Контакти, або напішіть нам, заповнивши форму нижче.ІНША ПРОДУКЦІЯ
ПП «Ланна-Агро»
Основним виробничим напрямом розвитку господарства є вирощування зернових, технічних та інших сільськогосподарських культур, розведення великої рогатої худоби молочного напрямку.
ТОВ «Промінь»
У структурі посівних площ питому вагу займають площі під зерновими культурами, збільшуються площі посіву технічних культур, а саме - цукрових буряків та соняшнику
ПП «Ланнівський цукровий завод»
Cучасне прибуткове підприємство з переробки цукрових буряків, виробництва цукру-піску, патоки, жому та іншої продукії.